פסק דין מחוזי ב”ש – הודעה על כינוס אסיפה כללית של אגודה מחבר:admin פורסם:יוני 30, 2021 קטגוריה:חוזרי משרד תגובות:אין תגובות אין חובה מכוח החוק להודיע על אסיפה כללית שבועיים מראש, בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע כי לא מוטלת חובה כזו, אלא אם אגודה בחרה באופן רצוני המתכונת זו. להלן מובאת הודעת רשמת האגודות השיתופיות בנושא. לצפייה במסמך אולי תאהב/י גם חוזר18/21: היתר בניה נדרש גם למבנים מלפני כניסתו לתוקף של החוק ב- 1965 דצמבר 21, 2021 כפל כהונה במועצה אזורית – הנחיה חדשה מונעת מחברי ועד מקומי לכהן במועצות האזוריות דצמבר 6, 2007 מתי חל הסדר חלף היטל השבחה במקרקעי ישראל? אוגוסט 10, 2008 כתיבת תגובה לבטללהגיבהזן את השם שלך או שם משתמש כדי להגיב הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך כדי להגיב הזן את כתובת אתר האינטרנט שלך (אופציונלי) שמור בדפדפן זה את השם, האימייל והאתר שלי לפעם הבאה שאגיב.