הופעה בבתי משפט (ליטיגציה), משפט ציבורי ומינהלי, בוררות וגישור

למשרד ניסיון רב בהופעות בבתי המשפט ובוררויות במגוון רחב של נושאים. חלקם של התיקים הינם בעלי היקפים כספיים גדולים או השלכות ארציות רחבות היקף. בין הנושאים:

  • עתירות רבות לבית המשפט הגבוה לצדק וכן בעתירות מינהליות. בין העתירות לבית המשפט הגבוה לצדק ניתן לציין את עתירת קיבוץ מגל, בעקבותיה שונתה מדיניות מינהל מקרקעי ישראל לגבי ביטול חוזי המינהל עם הסוכנות היהודית והישובים החקלאיים, עתירת קיבוץ שדה נחום, בעקבותיה הותקנו הוראות מעבר להרחבות הקהילתיות, וכן את העתירות בנוגע להחלטה 979, השכרות במושבים, עתירה בעקבותיה תיקצב משרד החינוך למורים בקיבוצים.

  • עתירות המנהליות, ביניהן עתירת קיבוץ ארז, בעקבותיה בוטלה תוכנית מאושרת של הועדה למתקנים ביטחוניים על קרקעותיו, עתירות בנושאי פטור ממכרז והחלטות מוסדות התכנון והבניה. 
    המשרד הוביל מאבק עקרוני על סמכויותיה של הועדה המקומית, שהסתיים בפסק דין תקדימי וחשוב (פסק דין אור הנר), ועוגן לבסוף בחקיקה .

  • ייצוג בכל ערכאות בתי המשפט במגוון רחב של נושאים, לרבות תביעות כספיות, נזיקין, פסקי דין הצהרתיים, צווי מניעה, וערעורים.

  • המשרד מייצג את לקוחותיו בהליכי בוררות וגישור רבים, בהם הליכי בוררות וגישור בנושאים מורכבים ובהיקפים כספיים ניכרים.

  • במשרד עורכי דין המתמחים בהליכי גישור ובוררות ומשמשים כמגשרים ובוררים בנושאי אגודות שיתופיות, מקרקעין ונושאים מסחריים.

הגישה שלנו

אנו נשאף שלקוחותינו לא יגיע לבית משפט, מתוך הנחת מוצא שברוב במקרים כולם מפסידים מהתדיינות משפטית. עם זאת, בייצוג בבית משפט נפעל במלוא הנמרצות והנחישות מתוך חתירה לניצחון.

כל הזכויות שמורות © 2020 | נטרייז בניית אתרים
Skip to content