פסק דין מחוזי ב”ש – הודעה על כינוס אסיפה כללית של אגודה מחבר:admin פורסם:יוני 30, 2021 קטגוריה:חוזרי משרד תגובות:אין תגובות אין חובה מכוח החוק להודיע על אסיפה כללית שבועיים מראש, בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע כי לא מוטלת חובה כזו, אלא אם אגודה בחרה באופן רצוני המתכונת זו. להלן מובאת הודעת רשמת האגודות השיתופיות בנושא. לצפייה במסמך אולי תאהב/י גם חוזר משרד 16/21 – אסדת מים דצמבר 16, 2021 חוזר משרד 5/23 (תכנון ובניה): פרסום תקנות התכנון והבנייה (הקלה, שימוש חורג וסטייה מתכנית), התשפ”ג-2023 (התקנות) מרץ 19, 2023 צדק צדק תרדוף – סעד ההגנה מהצדק דצמבר 6, 2007 כתיבת תגובה לבטללהגיבהזן את השם שלך או שם משתמש כדי להגיב הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך כדי להגיב הזן את כתובת אתר האינטרנט שלך (אופציונלי) שמור בדפדפן זה את השם, האימייל והאתר שלי לפעם הבאה שאגיב.
חוזר משרד 5/23 (תכנון ובניה): פרסום תקנות התכנון והבנייה (הקלה, שימוש חורג וסטייה מתכנית), התשפ”ג-2023 (התקנות) מרץ 19, 2023