חוזר19/21: הליך תחרותי חדש להקמת מתקנים בדו שימוש מחבר:admin פורסם:דצמבר 19, 2021 קטגוריה:חוזרי משרד תגובות:אין תגובות הליך תחרותי חדש קבע לראשונה זמן מוגבל של 15 שנים בהן יהיה מחיר החשמל הנמכר מובטח. עוה"ד שרית ויור, מנהלת עסקאות אנרגיות מתחדשות במשרד מביאה את עיקרי ההליך ותוצאותיו. לצפייה במסמך אולי תאהב/י גם פסק דין מחוזי ב”ש – הודעה על כינוס אסיפה כללית של אגודה יוני 30, 2021 חוזר 6/22 – מתקני אגירת אנרגיה יוני 23, 2022 חוזר 9/22 : עבר פלילי של מועמדים לחברות באגודה יולי 25, 2022 כתיבת תגובה לבטללהגיבהזן את השם שלך או שם משתמש כדי להגיב הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך כדי להגיב הזן את כתובת אתר האינטרנט שלך (אופציונלי) שמור בדפדפן זה את השם, האימייל והאתר שלי לפעם הבאה שאגיב.