חוזר19/21: הליך תחרותי חדש להקמת מתקנים בדו שימוש מחבר:admin פורסם:דצמבר 19, 2021 קטגוריה:חוזרי משרד תגובות:אין תגובות הליך תחרותי חדש קבע לראשונה זמן מוגבל של 15 שנים בהן יהיה מחיר החשמל הנמכר מובטח. עוה"ד שרית ויור, מנהלת עסקאות אנרגיות מתחדשות במשרד מביאה את עיקרי ההליך ותוצאותיו. לצפייה במסמך אולי תאהב/י גם חוזר משרד 3/24 (רשות מקרקעי ישראל): רשות מקרקעי ישראל התרשלה בטיפול בחוכר וחויבה לשלם הפרשי דמי היוון, נזקים והוצאות מאי 5, 2024 חוזר 6/22 – מתקני אגירת אנרגיה יוני 23, 2022 חוזר משרד 12/07 שינויים בהחלטה 959 על השינויים האחרונים בהחלטה המתייחסת להרחבת ישובים דצמבר 6, 2007 כתיבת תגובה לבטללהגיבהזן את השם שלך או שם משתמש כדי להגיב הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך כדי להגיב הזן את כתובת אתר האינטרנט שלך (אופציונלי) שמור בדפדפן זה את השם, האימייל והאתר שלי לפעם הבאה שאגיב.
חוזר משרד 3/24 (רשות מקרקעי ישראל): רשות מקרקעי ישראל התרשלה בטיפול בחוכר וחויבה לשלם הפרשי דמי היוון, נזקים והוצאות מאי 5, 2024