עורך דין מקרקעין , מנהל מקרקעי ישראל , מינהל מקרקעי ישראל , אגודות שיתופיות , תכנון ובניה
  ראשי   אודות   תחומי עיסוק   צוות המשרד   חוזרי המשרד   מאמרים   בעיתונות   קישורים   English
 
- ערוץ המשרד - סרטי הרצאות | צור קשר |
עורך דין מקרקעין
מנהל מקרקעי ישראל- ממ"י
אגודות שיתופיות – וועדים מקומיים
תכנון ובניה – תו"ב
הצטרף לרשימת התפוצה שלנו
   הסר!    הצטרף !

הקצאת קרקע חקלאית שלא בדרך נחלה, החלטה 1583
מאמר שפורסם בעיתון "קו למושב" ביום 14.2.19 מאת עוה"ד חגי שבתאי, המפרט את עיקרי ההחלטה החשובה של מועצת מקרקעי ישראל בדבר הדרכים להקצאת קרקע חקלאית שלא בדרך נחלה. ההחלטה מוסיפה וקוב...
קרא עוד

מסמך מנחה לתכנון הישובים במרחב הכפרי
המסמך נועד לשמש ככלי בידי כל מי שמעורב בתכנון יישובים במרחב הכפרי. נערך על ידי אדריכלים דני קידר ואסף קשטן עבור מרכז המועצות האזוריות.
קרא עוד

קישורים שימושיים
אינדקס אתרים
רשום עלי חוות דעת
עורכי דין

אודותינו
שורשיו של המשרד בשנות השבעים עת נוסד כמשרד חדשני הנותן שירותים לקיבוצים וחברי קיבוץ.
במהלך עשרות השנים שחלפו הפך המשרד למשרד מוביל בנושאי מקרקעין, מינהל מקרקעי ישראל, אגודות שיתופיות, תכנון ובניה, עמותות, ליטיגציה וגישור.
בראש המשרד עומדים עו"ד חגי ח. שבתאי ועו"ד אריה שפירא.

אנו מאמינים כי השירות המקצועי שאנו נותנים הינו ברמה הגבוהה ביותר. השקפתנו היא כי תפקידנו אינו רק לתת ללקוחותנו זוית צרה משפטית אלא לסייע בראיה הרחבה של הנושאים וזאת על מנת להגיע לפתרון הנכון לסוגיה העומדת בפני הלקוח. גישתנו מעשית, עניינית מתוך שאיפה להגיע לפתרון הפשוט היעיל והמהיר ביותר.

חגי שבתאיעו"ד חגי ח. שבתאי, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים (LLB), בעל התמחות מיוחדת בנושאי מקרקעין עם התמחות ייחודית בסוגיות מינהל מקרקעי ישראל, וכן סבך הנושאים הקשורים למגזר הכפרי בישראל.
עו"ד שבתאי מרצה בנושאי מקרקעין ומינהל מקרקעי ישראל מעל במות שונות ולרבות בכנסים, השתלמויות וימי עיון של גופים שונים ובהם מוסדות אקדמיים, לשכת השמאים, לשכת עורכי הדין  וגלובס. כמו כן, פרסם עו"ד שבתאי את הספר "מקרקעי ישראל - חקיקה ודינים" וכן מאמרים רבים בעיתונות בנושאי מקרקעין, מינהל מקרקעי ישראל ותכנון ובניה.

" אני עורך דין כי אני אוהב את העבודה עם האנשים. אני נהנה מהיצירה, מהייזום ומהאתגרים שלקוחותי מציבים בפני מדי יום ביומו."

עוד על עו"ד חגי שבתאי

עו"ד אריה שפירא, בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים (LLB), בעל התמחות מיוחדת בכל הנוגע לעסקאות חקלאיות. ייצוג קיבוצים ומושבים , עתירות מנהליות,  וררויות עסקיות בנושאים מסחריים מורכבים.

עו"ד שפירא מרכז את הטיפול השוטף מול הלקוחות, לרבות יעוץ בע"פ ובכתב, ניסוח הסכמים מסחריים ואחרים. שוקד על מתן פתרונות מהירים, יעילים וזולים ללקוחות המשרד.

"מבחינתי מתן שירות מצוין ללקוח זוהי המטרה המרכזית של עבודתנו. אני עושה כל מאמץ שרמת השירות הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית תהיה הגבוהה ביותר".

עוד על עו"ד אריה שפירא

לתחומי עיסוק

 
אינדקס אתרים רשום עלי חוות דעת עורכי דין עורך דין מקרקעין מנהל מקרקעי ישראל מפת האתר